Anyoption oszustwo? Dyskusja

PortalHandlowy.com Brokerów Anyoption oszustwo? Dyskusja

anyoption-diskuze-podvod

Handlowanie opcji binarnych u brokera Anyoption jest opłacalne? Dyskusje i poglądy handlowców na temat ignorowania i wspierania nieuczciwych praktyk brokera.

 
 

Mimo, że ten broker jest regulowany przez CySEC, FCA i inne europejskie urzędy, jest on według ostatnich dyskusji internetowych uważany za niewiarygodnego, czasami nawet za oszusta. Czemu tak jest? Spójrzmy teraz razem na niektóre nieuczciwe praktyki tego brokera.

Bonus u Anyoption

Pierwszym, bardzo ważnym problemem u brokera AnyOption jest bonus, który według urzędu CySEC nie może być powiązany z wypłatą własnych środków finansowych. U wiarygodnego brokera jest to rzecz oczywista. Jeżeli odbierzemy bonus do depozytu na przykład u brokera TopOption , możemy wybrać bonus dopiero po spełnieniu warunków, ale własne środki można wybrać w dowolnym czasie. Niestety u brokera AnyOption jest to często występujący problem. Pojawiają się dwa warianty: albo manager poinformuje Cię o tym, że najpierw musisz wykonać daną liczbę transakcji zanim będziesz mógł wypłacić pieniądze albo broker zabierze z Twojego depozytu wszystkie wygrane, które udało Ci się zrealizować. (Przegrane nie, te nie są dla AnyOption interesujące.)

Anyoption – oszustwo?

Mimo przywiązywania bonusu do wyboru własnych środków broker AnyOption jest kojarzony z nieuczciwymi praktykami niektórych fikcyjnych osób i usług. Jedną z dobrze znanych usług, która poleca tego brokera jest Free Diamond App. Jest to aplikacja, która została stworzona do oszukiwania ludzi, ma ona pomagać dążyć do łatwego i szybkiego wzbogacenia się. Niestety, w realnym świecie nic w ten sposób nie działa i mamy taką opinię, że Free Diamond App stara się skierować jak najwięcej handlowców do AnyOption. Robi to przede wszystkim dla zysku z rejestracji, dlatego, że usługa jest oszustwem. Broker AnyOption przygląda się takim działaniom i nie interesuje się tym kto i jakich handlowców do nich kieruje.

Zakończenie dyskusji

Każdy broker wie, kto odwołuje się na jego stronę za pomocą systemu affiliate. Ignorowanie i wspieranie podobnych praktyk lub osób uważamy za skrajnie nieprofesjonalne. To oraz bonus, które u brokera AnyOption nie działają na korzyść handlowców spowodowało u nas opinie, że brokera AnyOption nie możemy polecić. Jeżeli masz własne doświadczenie z tym brokerem, prosimy, podziel się nim w dyskusji.

  • 1 comment
  • Last modification: Październik 16, 2016

Autor: Michal

Przed 4 laty po raz pierwszy zacząłem handlować na giełdzie, interesowałem się wtedy przede wszystkim handlem akcji i forex. U owych dwóch narzędzi finansowych wytrzymałem mniej więcej dwa lata, potem przeszedłem na nowość w owym czasie, którą był handel opcjami binarnymi. Handel ten na tyle mnie zaciekawił, że zacząłem aktywnie się nim interesować każdy dzień. Po 4 latach na rynku zdecydowałem się podzielić z innymi ludźmi zyskanymi doświadczeniami i praktyką, stworzyłem więc PortalHandlowy.com.

Handluj u najbardziej popularnego brokera IQ Option

Zacznij handlować
(Usługa CFD. 76% traci pieniądze)
Copyright PortalHandlowy.com 2016 | Template: Theme in Progress | Portal works on: Wordpress | Many thanks also to Ballicons | Designcontest | Freepik.com