Gdzie handlować opcjami binarnymi

PortalHandlowy.com Brokerów, Poradnik Gdzie handlować opcjami binarnymi

Szukasz brokera o wysokiej jakości z jak największymi zyskami, dobrą platformą i wsparciem technicznym? W tym artykule porównamy najbardziej popularnych brokerów z dobrą reputacją, którzy oferują takie usługi.


Brokerów opcji binarnych jest dużo, ale nie wszyscy oferują taki sam poziom jakości usług i dlatego warto im się starannie przyjrzeć. Jeżeli wybierzesz dobrego brokera już na początku swojej przygody z handlem binarnym, w przyszłości ominiesz komplikacje i stres, z którymi można spotkać się przy wyborze złego brokera. Osobiście też handluje opcjami binarnymi i z własnego doświadczenia wiem, że dobry broker to podstawa sukcesu. Dlatego zdecydowałem się stworzyć krótkie porównanie brokerów, których uważam za wiarygodnych liderów w swojej branży. Brokerzy zostali ocenieni na podstawie naszych testów, w których sprawdzamy jakość platformy handlowej, wparcia klienckiego i oczywiście zyski, reputację oraz całkowitą ofertę wszystkich usług.

 

Logo
Platforma SpotOption IQ Option SpotOption StockPair
Ocena 88% 85% 74% 70%
Depozyt minimalny $100 $10 $200 $200
Regulacja KNF, CySEC
Konto Demo
Język polski
Minimalna wartość transakcji $10 $1 $15 $20
Maksymalna wysokość bonusu 100% 50% 60% 100%
Recenzja Chcę dowiedzieć się więcej Chcę dowiedzieć się więcej Chcę dowiedzieć się więcej Chcę dowiedzieć się więcej
Odwiedź Web brokera Zacznij handlować Zacznij handlować Zacznij handlować Zacznij handlować

Wiarygodność brokerów

Wszyscy z 4 testowanych brokerów posiadają licencję NBP i CySEC, która jest podstawowym wymaganiem dobrego i uczciwego brokera. Jeżeli wybierzesz licencjonowanego brokera, wszystkie twoje wpłaty będą bezpieczne i zgodnie z prawem ubezpieczone do wysokości 20 000$. Nie wszyscy brokerzy taką licencję posiadają lub mogą być nieuczciwi, dlatego naszym czytelnikom nie polecamy handlować u brokerów: ZoomTrader, Banc de Binary, EZ Trader, 24Option, AnyOption, Banc de Binary u których mieliśmy problem z uzyskaniem bonusu, wypłatą lub były w jakiś sposób powiązani z podejrzanymi osobami/usługami.

Porównanie zysków u wiarygodnych brokerów

Logo
EUR/USD 80% 76% 81% 77%
USD/JPY 80% 75% 75% 70%
GBP/USD 80% 75% 80% 75%
AUD/USD 80% 74% 75% 69%
USD/CHF 76% 74% 80% 75%
USD/CAD 80% 74% 80% 69%
EUR/JPY 80% 74% 75% 75%
EUR/GBP 80% 74% 75% 60%
Foreks średnia 79,5% 74,5% 77,62% 71,3%
Surowce średnia 71,5% 75,0% 75,0% 80,5%
Akcje średnia 76,0% 75,0% 75,33% 77,8%
Recenzja Chcę dowiedzieć się więcej Chcę dowiedzieć się więcej Chcę dowiedzieć się więcej Chcę dowiedzieć się więcej

Mimo to, że zyski u tych brokerów są do siebie bardzo podobne to minimalne różnice w zysku z jednej transakcji mogą, w horyzoncie dłuższego czasu, przynieść słuszny dodatkowy zarobek (który osiągniesz dzięki temu, że wybierzesz brokera oferującego wyższe zyski). Według tabeli powyżej pierwsze miejsce dostał broker TopOption, a to dzięki 80% powrotności na 7 parach walutowych. Kolejne pozycje są bardzo wyrównane i dlatego polecam wybrać brokera na podstawie zysku z aktyw lub innych zalet które dany broker posiada (platforma w języku polskim, wsparcie w języku polskim lub bonus powitalny).

Wnioski

Jeżeli szukasz licencjonowanego brokera (KNF, CySEC…), który oferuje usługi w jezyku polskim i dobre zyski a ma dobrą reputację, polecamy brokerów TopOption i ETX Capital. Jeżeli język angielski nie sprawia Ci problemu, warto spróbować brokera IQ Option, oferuje on jeden z największych zysków (głównie z par walutowych) i jest również licencjonowany przez KNF i CySEC.

  • Last modification: Luty 9, 2017

Autor: Michal

Przed 4 laty po raz pierwszy zacząłem handlować na giełdzie, interesowałem się wtedy przede wszystkim handlem akcji i forex. U owych dwóch narzędzi finansowych wytrzymałem mniej więcej dwa lata, potem przeszedłem na nowość w owym czasie, którą był handel opcjami binarnymi. Handel ten na tyle mnie zaciekawił, że zacząłem aktywnie się nim interesować każdy dzień. Po 4 latach na rynku zdecydowałem się podzielić z innymi ludźmi zyskanymi doświadczeniami i praktyką, stworzyłem więc PortalHandlowy.com.

Handluj u najbardziej popularnego brokera IQ Option

Zacznij handlować
(Usługa CFD. 76% traci pieniądze)
Copyright PortalHandlowy.com 2016 | Template: Theme in Progress | Portal works on: Wordpress | Many thanks also to Ballicons | Designcontest | Freepik.com