Wskazówki dla początkujących

PortalHandlowy.com Wskazówki dla początkujących

Ten artykuł dedykowany jest wszystkim początkującym handlowcom, którzy zdecydowali się zarabiać handlem binarnym. W pierwszej części naszych wskazówek zapoznam Cię z tym czym są opcje binarne i gdzie z nimi można handlować. Ta kategoria jest punktem startowym, który warto dokładnie przejrzeć zanim zaczniesz testować strategie i zarabiać prawdziwe pieniądze. Nie bój się, że jest to tylko długa, nudna opowieść pełna teorii. Na tej stronie internetowej znajdziesz także dużo praktycznych przykładów dotyczących handlu z opcjami binarnymi.

 

Zanim spróbujemy uzyskać pierwsze zarobki, w czym pomogą nam strategie binarne opublikowane na naszej stronie, potrzebne nam będzie konto u brokera. Możemy stworzyć konto realne lub konto demo, które na pewno się przyda na początku. Jeżeli broker oferuje konto demo, zazwyczaj do jego aktywacji potrzebna jest wpłata minimalna, która zazwyczaj wynosi 100 – 200$. U licencjonowanych brokerów, u których sam handluję mam sprawdzone, że z wypłatą środków własnych nie ma problemu.

leve

prave

Handluj u najbardziej popularnego brokera IQ Option

Zacznij handlować
(Usługa CFD. 76% traci pieniądze)
Copyright PortalHandlowy.com 2016 | Template: Theme in Progress | Portal works on: Wordpress | Many thanks also to Ballicons | Designcontest | Freepik.com